وصيت نامه شهيد حسین رمضانی

 

*متن وصيت نامه شهيد حسین رمضانی  *

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود و سلام به رهبر عظیم الشان امام خمینی و با درود و سلام به امت قهرمان ایران و با درود به پدرو ماد ر ها که فرزندهای خود را به جبهه می فرستند وحل من ینصرنی ولبیک می گوید که در مرکز خرمشهر عراق هستیم و شلمچه را گرفته ایم و می خواهیم خرمشهر را آزاد کنیم و منتظر حمله هستیم خدمت برادر خود امین اله و امیر حسین و ماشاءا... سلام دعا میرسانم و اگر از احوالات جوی بند خواسته باشید به حمدا...خوب هسیتم . ودر جبهه دارخون خرمشهر هستیم و خدمت مشهدی کریم شاه محمدی و عفت خانم و بچه ها سلام می رسانم و مشهدی حسن و حاجی خانم عالم با بچه ها را سلام می رسانم و کریم آقای بابائی را سلام می رسانم و همه فامیلها را سلام می رسانم .خدمت پسر عزیزم روح ا... دعا می رسانم و اگر جویای احوالات اینجانب خواسته باشید می گویم در سلامتی کامل به سر می برم و هیچ جای نگرانی نیست و حمدا... و فاطمه خانم همسرم را دعا می رسانم و جان تو جان بچه ام روح ا...، از آن خوب حفاظت کن و از طرف من به پدر و مادر خود سلام برسان به امید آن روز که تمام مستضعفین بر مشرکین پیروز گردد.

و انشاء ا... می رویم کربلا و زیارت می کنیم قبر شش گوشه حضرت امام حسین (ع) را و به خاک پاک میهن برمی گردیم . و شما را با پدر و مادر برای زیارت کربلا خواهم برد . و به ایشان بگو که می خواهم عوض اینکه رضایت داده ای تا به جبهه بروم شما را به کربلای حسینی می برم . آدرسی ندارم که برایتان بنویسیم چون که از صحرای کربلای حسینی فقط می توان عشق را بپرسید ، امام را دعا کنید و بعد از نماز بگوید خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار ، از عمر من بگیر بر عمر او بیفزای.

خدمت مادر مهربانم سلام می رسانم و امیدوارم که از من راضی باشد ، نمی دانم مرا حلال خواهد کرد یا خیر و برادرهای خود را سلام می کنم و برادر جان امین ا... امیدوارم که از من راضی باشی و برادر امیر حسین بعد از من تو ولی و وصی من هستی ،می دانم که بار سنگینی است که به گردن تومی گذارم ولی چاره ای نیست ..

از نظر مادی نه پولی به کسی بدهکار هستم و نه از کسی طلب مالی دارم . از شما می خواهم که شما امام را دعا کنید به امید پیروزی تمام مستضفین جهان بر مستکبرین جهان .به امید پیروزی تمام رزمندگان ایران بر کفر و به امید آن روزی که بیت المقدس عزیز آزاد گردد یارب العالمین .

 

                                                                                          روحش شاد

                                                                                      و راهش پر رهرو باد