دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨ |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11
 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

 

اللهم ارزقنا قتلا فی سبیلک تحت و آیه نبیک مع اولیائک

 

با آرزوی شهادت در راه خدا تحت حکومت امام بر حق . ان شا ءا ...

زندگی کردن با انسانی که معیار و ملاکش در زندگی عبادت و بندگی پروردگار و پیروی از پیامبر(ص) و امامان معصوم (علیهم السلام) است ، بسیار دقیق و پر مخاطره می باشد ، خصوصاً در زمانی مثل زمان پیروزی انقلاب اسلامی که شهداء ولی فقیه را نائب برحق امام معصوم (ع) می دانستند و سعی و تلاش آنها این بود که مانند امام زمان تمام و کمال به فرامین آن رهبر سعید گوش فرادهند .

در زمستان سال 1357 قبل از پیروزی انقلاب وقتی حضرت امام خمینی دستور فرمودند که سربازان پادگانها را ترک کنند . ایشان در اولین فرصت پادگان را ترک نمودند، در عین حال خطراتی نیز ایشان را تهدید می کرد ولی مهم نبود، مهم این بود که انجام وظیفه شرعی کنند و مدت کوتاهی در کنار خانواده در شهر مقدس قم زندگی می کرد و به تظاهرات و خدمت به انسانها می پرداختند .

همین که انقلاب اسلامی در بیست و دوم بهمن ماه به پیروزی رسید و کمیته های انقلاب اسلامی تأسیس شد به سرعت خودشان را معرفی نمودند ودر کمیته کاخ گلستان مشغول خدمت به انسانهای انقلابی ،هم وطن شدند وسعی و تلاش ایشان همیشه بر این بود در وقت انجام وظیفه سخت ترین کار را قبول کنند تا اینکه در نزد خدا مقبول ،واقع گردد.

وقتی مدت زمان سربازی سپری شد و در شرکت مخابرات مشغول کار شدند ، اما روح پر شور و هیجان ایشان با یک کار معمولی آرام نمی شد . در همین موقع جهاد سازندگی مشغول آبادانی روستاهای دور دست بود و نیاز به نیروهای جوان و مخلص داشت . ایشان به این گروه پیوستند و در روستاهای دور دست کردستان به آبرسانی به مردم محروم آن مناطق پرداختند .

ایشان همیشه ترسان بودند از اینکه مبادا وظیفه اصلی را انجام نداده باشیم و خدایی نکرده کوتاهی کرده باشیم که اگر کوتاهی نکنیم و نهایت سعی و تلاش خودمان را مبذول داریم ، خداوند راه حق را به ما نشان می دهد . بنابر فرموده خداوند  در قرآن کریم :

"بسم الله الرحمن الرحیم والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا»

خداوند هم توفیق بهترین خدمتها را به ایشان داد و در نهایت هم با بالاترین درجه قرب خود که شهادت در راهش است ایشان را رساند و در سخترین شرایط در خط مقدم جبهه خداوند را ملاقات کرد با آرزوی ملحق شدن به شهدا .

"ولا تحسبن الذین قتلو ا فی سبیل ا... امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون"


/i
    اخبار گنجینه   یادداشت   گفتگو   نوشته های شما

    بیسیم چی   زخم های متبرک   مخابرات و جبهه ها   یاد یاران

 

بازديدکنندگان اين صفحه: 211392    |    بازديدکنندگان امروز : 417     |    کل بازديدکنندگان :  2619512    |    بازديدکنندگان آنلاين :  1    |    زمان بارگزاري صفحه :  0.31 ثانیه

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به مخابرات منطقه تهران می باشد