دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨ |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 

بسمه تعالي

 

 

جزئیات سوزاندن 4 تن از برادرانمان
توسط عناصر کافر و ملحد کومله در مهاباد

 

ضد انقلابیون در دو روز پیش جنایت تازه ای آفریدند و چهار عضو جهاد سازندگی مهاباد رادر راه انجام وظیفه و خدمت به برادران کرد به شهادت رساندند ، جزئیات این حادثه بشرح زیر است .

چهار برادر عضو جهاد سازندگی مهاباد بنامهای حاج حسین کاظمی ، عبدالرحمان نصرآبادی ، سید محمود آثاری کارکنان اداره مخابرات کرج و محمد سلیمی فرد دانشجو از جهاد زنجان در ساعت 8 صبح روز یکشنبه برای وصل تلفنهای داخل شهر و خدمت به مردم مهاباد به سمت کافوی مخابرات حرکت می کنند و مهاجمین از خلوتی شهر استفاده کرده و سر راه آنها به کمین می نشینند در ساعت یک ربع به 9 مانده برادران به مقصد می رسند و همینکه از ماشین پیاده می شوند مهاجمین آنان را برگبار می بندند و هرچهار نفر مجروح می شوند. پس از آن برادران را به داخل وانت برده و با قنداق تفنگ آنان را شکنجه داده و در پایان با ریختن بنزین بروی آنان بدنهای نیمه جانشان را زنده زنده در آتش می سوزانند درهمین گیر و دار برادران گروه ضربت سپاه در حالیکه منافقین مشغول رقص و پایکوبی بودند وارد می شوند و در طی یک درگیری مسلحانه موفق می شوند، اجساد برادران شهید را از دست ضد انقلابیون خارج و به سپاه منتقل کنند .

 

 

 


/i
    اخبار گنجینه   یادداشت   گفتگو   نوشته های شما

    بیسیم چی   زخم های متبرک   مخابرات و جبهه ها   یاد یاران

 

بازديدکنندگان اين صفحه: 211369    |    بازديدکنندگان امروز : 307     |    کل بازديدکنندگان :  2619402    |    بازديدکنندگان آنلاين :  9    |    زمان بارگزاري صفحه :  0.32 ثانیه

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به مخابرات منطقه تهران می باشد