دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨ |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
44
 

حاج آقا كريمي همكار شهيد فرد اسدي :
در زماني كه شهيد فرد اسدي مدير كل ناحيه 9 بودند من رياست مركز ابوذر را داشتم. درخصوص منش شهيد ايشان جلسات هفتگي منطقه را كه با حضور مديران و رؤساي مراكز تشكيل مي‌شد يادم مي‌آمد كه ايشان در نمازخانه منطقه برگزار مي‌كرد. روي فرش نمازخانه دور تا دور و خود ايشان در بالاي مجلس نمي‌نشستند و در كنار در ورودي مي‌نشستند. و استدلال ايشان هم اين بود. من به ايشان گفتم برويد بالاي مجلس بنشينيد و دم در ننشينيد تا اشراف داشته باشيد. ايشان در جواب مي‌گفتند: اين كار را به خاطر خودم انجام مي‌دهم نه به خاطر ديگران. مي‌خواهم روي خودم اثر نامطلوب تحكم مديريتي نگذارد. با حالتي شكسته نفسانه مي‌گفتند چون خودم را ضعيف مي‌دانم مي‌ترسم اين رياست جلسه روي من اثر منفي بگذارد و خودم را فراموش كنم و گُم كنم.
در خيلي موارد افراد و كارمندهاي معمولي هم مي‌توانستند در اين جلسات شركت كنند و مشكل خود يا همكاران ديگرشان را مطرح كنند و شهيد فرد اسدي به اين مشكلات گوش مي‌كردند و در جلسه بعد پيگيري مي‌كردند كه آيا اين مشكل حل شده يا نه.
در محل كارش روي ميزش يك تابلو گذاشته بود كه مضمونش اين بود كه لطفا در محيط كار از حرفهاي شخصي و غيراداري زده نشود.


/i
    اخبار گنجینه   یادداشت   گفتگو   نوشته های شما

    بیسیم چی   زخم های متبرک   مخابرات و جبهه ها   یاد یاران

 

بازديدکنندگان اين صفحه: 211373    |    بازديدکنندگان امروز : 315     |    کل بازديدکنندگان :  2619410    |    بازديدکنندگان آنلاين :  10    |    زمان بارگزاري صفحه :  0.70 ثانیه

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به مخابرات منطقه تهران می باشد